HomeΠρόγραμμα-Βαθμολογία αγώνων Γ’ Εθνικής

Πρόγραμμα αγώνων Β’ Εθνικής κατηγορίας 2018-2019
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 9 5 4 1 0 369 313 56
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ 9 5 4 1 0 392 338 54
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 9 5 4 1 0 384 369 15
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 9 5 4 1 0 368 374 -6
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 8 5 3 2 0 314 330 -16
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 7 4 3 1 0 316 259 57
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 7 5 2 3 0 438 418 20
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 7 5 2 3 0 317 327 -10
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 6 5 2 2 0 294 292 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 6 5 1 4 0 336 343 -7
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 6 5 1 4 0 356 376 -20
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 6 5 1 4 0 372 394 -22
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 5 4 2 1 0 212 212 0
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 5 5 0 5 0 276 399 -123

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

13/10/19

17:00

ΔΣ ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

75-60

13/10/19

17:00

Γ & Ε ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

76-70

13/10/19

14:00

ΚΓ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

78-68

13/10/19

17:00

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

62-82

13/10/19

17:00

Σ. ΜΠΕΦΟΝ

ΑΟ Π.ΦΑΛΥΡΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

84-71

13/10/19

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ “ΠΛΑΤΩΝ”

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

85-91

(65-65 κ.α. 74-74 α’ παρ., 82-82 β΄παρ.) 

13/10/19

17:00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

67-72

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

14/10/19

17:00

ΚΓ ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

70-74

14/10/19

17:00

Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

74-63

14/10/19

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – Ν. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

52-56

20/10/19

17:00

ΔΗΜ ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

105-49

20/10/19

17:00

ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

53-85

20/10/19

17:00

ΚΓ Κ.ΑΧΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

Θα διεξαχθεί 16/11

20/10/19

13:00

ΚΓ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

65-58

1

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

27/10/19

17:00

ΔΣ ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

71-67

27/10/19

17:00

Γ & Ε ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

72-80

21/10/19

17:00

ΚΓ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

101-84

27/10/19

17:00

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

48-62

27/10/19

17:00

Σ. ΜΠΕΦΟΝ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ -ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

13/11

27/10/19

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ

ΠΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ -ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

67-56

27/10/19

17:00

ΚΓ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

72-71

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

03/11/19

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

78-58

03/11/19

17:00

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

84-78

03/11/19

13:00

ΑΝΤ.ΦΩΤΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

76-73

03/11/19

17:00

ΚΓ Κ.ΑΧΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

82-62

03/11/19

17:00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

69-68

03/11/19

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

03/11/19

17:00

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

77-80

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

10/11/19

17:00

ΔΣΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

106-94

10/11/19

17:00

Γ & Ε ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

83-86

10/11/19

14:00

 ΚΓ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

84-58

10/11/19

17:00

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

55-68

10/11/19

17:00

Σ.ΜΠΕΦΟΝ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

79-66

10/11/19

17:00

ΚΓ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

51-50

10/11/18

17:00

ΚΓ ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

65-77

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

24/11/18

17:00

ΑΝΤ.ΦΩΤΣΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

24/11/18

17:00

ΚΓ Κ.ΑΧΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

24/11/18

13:00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

24/11/18

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

24/11/18

17:00

Σ.ΜΠΕΦΟΝ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

24/11/18

17:00

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

24/11/18

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

01/12/19

17:00

ΔΣΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

01/12/19

17:00

Γ & Ε ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

01/12/19

14:00

ΚΓ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

01/12/19

17:00

ΑΚΔ  ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

01/12/19

17:00

ΚΓ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

01/12/19

17:00

 ΚΓ ΑΚΡΑΤΑΣ  ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

01/12/19

17:00

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

08/12/19

17:00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

08/12/19

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΒΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

08/12/19

13:00

Σ.ΜΠΕΦΟΝ

ΑΠ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

08/12/19

17:00

ΑΔΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ -Α Ο ΓΛΑΥΚΟΣ

08/12/19

17:00

ΚΓ Κ.ΑΧΑΓΙΑΣ

ΑΟ Κ.ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

08/12/19

17:00

ΑΝΤ.ΦΩΤΣΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

08/12/19

17:00

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

15/12/19

17:00

ΔΣΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

15/12/19

17:00

Γ & Ε ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ

ΑΟ  ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

15/12/19

14:00

ΚΓ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

15/12/19

17:00

ΚΓ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

15/12/19

17:00

ΚΓ ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

15/12/19

17:00

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ Κ.ΑΧΑΓΙΑ 82

15/12/19

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

22/12/19

17:00

ΔΣΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

22/12/19

17:00

ΑΔΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

22/12/19

14:00

ΓΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

22/12/19

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

22/12/19

17:00

 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

22/12/19

17:00

ΚΓ Κ.ΑΧΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

22/12/19

17:00

ΑΝΤ.ΦΩΤΣΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

11η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

05/01/20

17:00

ΔΣΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

05/01/20

13:00

Γ & Ε ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

05/01/20

17:00

ΚΓ ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

05/01/20

17:00

ΚΓ ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

05/01/20

17:00

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

05/01/20

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

05/01/20

17:00

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

12η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

12/01/20

14:00

ΚΓ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

12/01/20

17:00

Γ & Ε ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

12/01/20

17:00

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

12/01/20

17:00

Σ.ΜΠΕΦΟΝ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

12/01/20

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

12/01/20

17:00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

12/01/20

17:00

ΚΓ Κ,ΑΧΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΙΑ 82 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

19/01/20

17:00

ΔΣΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

19/01/20

17:00

ΚΓ ΓΛΑΥΚΟΣ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

19/01/20

173:00

ΚΓ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΓΞΟΥΡΙΟΥ

19/01/20

17:00

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19/01/20

17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

13/01/19

17:00

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

13/01/19

17:00

ΑΝΤ.ΦΩΤΣΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

Β! ΓΥΡΟΣ

14η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

26/01/20

17:00

ΚΓ ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

26/01/20

17:00

ΚΓ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

26/01/20

13:00

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

26/01/20

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

26/01/20

17:00

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

26/01/20

17:00

ΑΝΤ.ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

26/01/20

17:00

ΚΓ Κ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

15η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

02/02/20

17:00

ΔΣΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

02/02/20

17:00

Γ & Ε ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

02/02/20

14:00

ΓΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

02/02/20

17:00

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

02/02/20

17:00

Σ.ΜΠΕΦΟΝ ΑΕ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

02/02/20

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

02/02/20

17:00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

16η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

09/02/20

17:00

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

09/02/20

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

09/02/20

14:00

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

09/02/20

17:00

ΑΝΤ.ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

09/02/20

17:00

ΚΓ Κ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

09/02/20

17:00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

09/02/20

17:00

ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

17η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

23/02/20

17:00

ΔΣΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

23/02/20

17:00

Γ & Ε ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

23/02/20

14:00

ΚΓ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

23/02/20

17:00

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

23/02/20

17:00

Σ.ΜΠΕΦΟΝ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

23/02/20

17:00

ΚΓ ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

23/02/20

17:00

ΚΓ ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

18η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

08/03/20

17:00

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

08/03/20

17:00

ΑΝΤ.ΦΩΤΣΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

08/03/20

13:00

ΚΓ ΚΑΤΩ ΑΧΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

08/03/20

17:00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

08/03/20

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

08/03/20

17:00

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

08/03/20

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

19η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

15/03/20

17:00

ΔΣΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

15/03/20

17:00

Γ & Ε ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

15/03/20

14:00

ΚΓ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ

15/03/20

17:00

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

15/03/20

17:00

ΚΓ ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

15/03/20

17:00

ΚΓ ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

15/03/20

17:00

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

22/03/20

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

22/03/20

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

22/03/20

13:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

22/03/20

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

22/03/20

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

22/03/20

17:00

ΔΑΪΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

22/03/20

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

21η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

29/03/20

17:00

ΔΣΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

ΑΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

71-65

29/03/20

17:00

Γ & Ε ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

65-75

29/03/20

14:00

ΚΓ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

49-52

29/03/20

17:00

ΚΓ ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

92-86

29/03/20

17:00

ΚΓ ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

78-64

29/03/20

17:00

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

81-78

29/03/20

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑ

62-67

76-71

22η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

05/04/20

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

05/04/20

17:00

Σ.ΜΠΕΦΟΝ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

05/04/20

13:00

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

05/04/20

17:00

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

05/04/20

17:00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

05/04/20

17:00

ΚΓ Κ.ΑΧΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

05/04/20

17:00

ΑΝΤ.ΦΩΤΣΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

23η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

12/04/20

17:00

ΔΣΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

12/04/20

17:00

Γ & Ε ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

12/04/20

13:00

ΓΚΓ ΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

12/04/20

17:00

ΚΓ ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

12/04/20

17:00

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

12/04/20

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

12/04/20

17:00

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

24η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

26/04/20

17:00

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

26/04/20

14:00

ΚΓ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

26/04/20

17:00

ΑΝΤ.ΦΩΤΣΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

26/04/20

17:00

Σ.ΜΠΕΦΟΝ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

26/04/20

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

26/04/20

17:00

ΚΓ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

26/04/20

17:00

ΚΓ ΚΑΤΩ ΑΧΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

25η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

03/05/20

13:00

ΔΣΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

ΑΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

03/05/20

17:00

ΚΓ ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

03/05/20

17:00

ΚΓ ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

03/05/20

17:00

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

03/05/20

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

03/05/20

17:00

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

03/05/20

17:00

ΑΝΤ.ΦΩΤΣΗΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

10/05/20 17:00 Γ & Ε ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
10/05/20 17:00 ΚΓ ΚΑΤΩ ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
10/05/20 14:00 ΚΓ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
10/05/20 17:00 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
10/05/20 17:00 Σ.ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
10/05/20 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
10/05/20 17:00 ΚΓ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

https://korinthosbc.gr/wp-content/uploads/2018/09/logo_footer.png

KORINTHOS BC

Εδώ και χρόνια η αγαπημένη ομάδα της πόλης διδάσκει πρώτα το ήθος και το σεβασμό στις βασικές αξίες που προσπαθούμε να χτίσουμε στην αυριανή κοινωνία!

© Copyright 2018 – Korinthosbc.gr
Powered by Focus On Web