HomeΠρόγραμμα-Βαθμολογία αγώνων Β’ Εθνικής

Πρόγραμμα αγώνων Β’ Εθνικής κατηγορίας 2018-2019
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 52 30 22 8 0 2414 2221 193   0   0   1   1,086
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 51 30 21 9 0 2266 2104 162   4   0   1   1,076
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 51 30 21 9 0 2316 2202 114   2   0   1   1,051
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 49 30 19 11 0 2414 2334 80   0   0   1   1,034
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 48 30 18 12 0 2215 2163 52   0   0   1   1,024
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 46 30 16 14 0 2173 2150 23   0   0   1   1,010
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 45 30 15 15 0 2320 2309 11   4   0   1   1,004
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 45 30 15 15 0 2436 2379 57   2   0   1   1,023
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 44 30 14 16 0 2312 2324 -12   6   6   1,081   0,994
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 44 30 14 16 0 2249 2286 -37   6   6   0,961   0,983
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 44 30 14 16 0 2185 2247 -62   6   6   0,957   0,972
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 43 30 13 17 0 2152 2159 -7   3   3   1,080   0,996
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 43 30 13 17 0 2042 2085 -43   3   3   0,925   0,979
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 39 30 9 21 0 2108 2243 -135   3   3   1,230   0,939
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 39 30 9 21 0 1933 2182 -249   3   3   0,812   0,885
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37 30 7 23 0 2130 2277 -147   0   0   1   0,935

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

07/10/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

63-68

07/10/18

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

77-65

07/10/18

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

70-81

07/10/18

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

82-81

07/10/18

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

52-69

07/10/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

58-54

07/10/18

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

67-61

07/10/18

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

      74-73

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

14/10/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

68-75

14/10/18

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

72-93

14/10/18

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

81-67

14/10/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

88-83

14/10/18

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

94-87

14/10/18

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

91-78

14/10/18

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

73-77

14/10/18

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

85-66

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

21/10/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

88-71

21/10/18

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

72-76

21/10/18

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

63-65

21/10/18

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

82-73

21/10/18

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

56-74

21/10/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

77-57

21/10/18

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

80-79

21/10/18

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

89-72

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

04/11/18

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

76-75

04/11/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

85-77

04/11/18

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

87-83

04/11/18

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

77-76

04/11/18

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

70-63

04/11/18

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

78-76

04/11/18

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

82-71

04/11/18

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

95-86

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

11/11/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

88-84

11/11/18

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

74-72

11/11/18

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

70-69

11/11/18

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

85-77

11/11/18

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

85-72

11/11/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

69-84

11/11/18

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

72-69

11/11/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

81-82

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

18/11/18

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

67-76

18/11/18

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

82-81

18/11/18

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

88-65

18/11/18

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

99-91

18/11/18

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

76-66

18/11/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

72-79

18/11/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

68-71

18/11/18

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

76-74

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

25/11/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

70-90

25/11/18

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

60-75

25/11/18

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

67-63

25/11/18

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

82-80

25/11/18

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

67-65

25/11/18

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

74-63

25/11/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

106-98

25/11/18

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

78-85

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

02/12/18

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

84-75

02/12/18

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

73-75

02/12/18

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

70-72

02/12/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

56-75

02/12/18

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

76-84

02/12/18

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

79-69

02/12/18

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

96-86

02/12/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

102-97

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

09/12/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

72-70

09/12/18

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

80-78

09/12/18

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

87-93

09/12/18

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

77-65

09/12/18

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

91-85

09/12/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

89-83

09/12/18

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

87-97

09/12/18

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

97-93

10η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

16/12/18

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

69-71

16/12/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

70-67

10/04/19

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

74-44

16/12/18

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

72-64

16/12/18

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

72-81

16/12/18

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

56-51

16/12/18

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

84-67

16/12/18

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

74-78

11η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

23/12/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

53-67

23/12/18

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

70-85

23/12/18

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

75-66

23/12/18

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

56-65

23/12/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

77-80

23/12/18

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

71-75

23/12/18

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

65-76

23/12/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

85-73

12η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

05/01/19

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

77-90

05/01/19

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

84-81

05/01/19

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

71-78

05/01/19

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

84-75

05/01/19

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

72-49

05/01/19

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

90-69

05/01/19

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

50-56

05/01/19

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

90-69

13η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

13/01/19

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

60-67

13/01/19

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

72-63

13/01/19

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

78-65

13/01/19

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

70-68

13/01/19

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

61-70

13/01/19

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

68-70

13/01/19

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

87-79

13/01/19

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

77-62

14η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

20/01/19

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

62-74

20/01/19

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

72-77

20/01/19

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

87-79

20/01/19

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

67-65

20/01/19

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

77-71

20/01/19

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

82-78

20/01/19

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

84-80

20/01/19

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

71-65

15η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

27/01/19

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

70-60

27/01/19

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

63-56

27/01/19

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

66-53

27/01/19

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

74-80

27/01/19

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

68-66

27/01/19

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

65-69

27/01/19

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

65-64

27/01/19

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

106-98

Β! ΓΥΡΟΣ

16η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

03/02/19

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

83-70

03/02/19

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

84-88

03/02/19

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

75-58

03/02/19

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

96-83

03/02/19

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

81-70

03/02/19

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

81-75

03/02/19

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

66-58

03/02/19

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

70-73

17η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

10/02/19

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

73-70

10/02/19

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

69-67

10/02/19

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

51-63

10/02/19

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

81-77

10/02/19

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

71-63

10/02/19

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

74-85

10/02/19

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

67-65

10/02/19

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

83-73

18η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

17/02/19

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

72-75

17/02/19

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

63-73

17/02/19

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

74-63

17/02/19

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

94-91

17/02/19

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

71-66

17/02/19

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

    68-58

17/02/19

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

93-66

17/02/19

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

53-67

19η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

24/02/19

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

73-77

24/02/19

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

67-72

24/02/19

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

70-56

24/02/19

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

107-102

24/02/19

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

72-64

24/02/19

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

80-83

24/02/19

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

73-61

24/02/19

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

83-76

20η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

05/03/19

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

73-59

03/03/19

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

94-73

03/03/19

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

72-59

03/03/19

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

76-73

03/03/19

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

87-54

03/03/19

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

78-75

03/03/19

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

53-62

03/03/19

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

87-85

21η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

09/03/19

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

71-65

09/03/19

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

65-75

09/03/19

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

49-52

09/03/19

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

92-86

09/03/19

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

78-64

09/03/19

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

81-78

09/03/19

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

62-67

09/03/19

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

76-71

22η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

17/03/19

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

83-62

17/03/19

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

67-74

17/03/19

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

72-74

20/03/19

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

74-72

17/03/19

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

76-65

17/03/19

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

80-76

17/03/19

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

82-76

17/03/19

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

86-76

23η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

24/03/19

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

79-62

24/03/19

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

92-87

24/03/19

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

72-77

24/03/19

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

82-76

24/03/19

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

93-66

24/03/19

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

85-82

24/03/19

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

72-70

24/03/19

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

58-68

24η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

31/03/19

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

77-58

31/03/19

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

80-70

31/03/19

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

53-55

31/03/19

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

83-84

31/03/19

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

73-77

31/03/19

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

60-66

31/03/19

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

83-67

31/03/19

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

73-63

25η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

07/04/19

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

62-75

07/04/19

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

62-79

07/04/19

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

69-65

07/04/19

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

82-63

07/04/19

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

90-80

07/04/19

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

68-58

07/04/19

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

66-71

07/04/19

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

84-85

26η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

14/04/19

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

70-53

14/04/19

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

78-80

14/04/19

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

90-58

14/04/19

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

81-69

14/04/19

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

83-86

14/04/19

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

79-73

14/04/19

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

58-71

14/04/19

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

85-77

27η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

21/04/19

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

92-67

21/04/19

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

73-66

21/04/19

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

83-61

21/04/19

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

80-59

21/04/19

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

74-79

21/04/19

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

93-82

21/04/19

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

59-62

21/04/19

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

69-79

28η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

05/05/19

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

78-76

05/05/19

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

63-54

05/05/19

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

70-65

05/05/19

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

71-76

05/05/19

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

68-64

05/05/19

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

89-79

05/05/19

17:00

ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

83-84

05/05/19

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

75-68

29η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

12/05/19

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

93-53

12/05/19

17:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

78-79

12/05/19

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

93-78

12/05/19

17:00

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

73-71

12/05/19

17:00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

63-67

12/05/19

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

66-64

12/05/19

17:00

1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

86-93

12/05/19

17:00

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

91-73

30η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

19/05/19

17:00

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

65-77

19/05/19

17:00

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

81-75

19/05/19

17:00

ΓΛΑΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

66-76

19/05/19

17:00

ΜΕΤΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ

82-60

19/05/19

17:00

ΙΛΙΟΥ Β “Γ.ΚΑΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

79-69

19/05/19

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

93-95

19/05/19

17:00

ΔΑΪΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

79-81

19/05/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ      106-96
https://korinthosbc.gr/wp-content/uploads/2018/09/logo_footer.png

KORINTHOS BC

Εδώ και χρόνια η αγαπημένη ομάδα της πόλης διδάσκει πρώτα το ήθος και το σεβασμό στις βασικές αξίες που προσπαθούμε να χτίσουμε στην αυριανή κοινωνία!

© Copyright 2018 – Korinthosbc.gr
Powered by Focus On Web