Βαθμολογία-Πρόγραμμα αγώνων-Αποτελέσματα Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 2016-2017


 

EOK Γ ΕΘΝΙΚΗ LOGO

 

                Ομάδα

Βαθμ

Αγων

Νικ

Ηττ

Μηδ

Επιθ

Αμυν

Διαφ

  Βαθ2  

  Διαφ2  

  Διαφ3  

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

50

28

22

6

0

2267

1983

284

  3

  1,057

  1,143

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

50

28

22

6

0

1912

1719

193

  3

  0,945

  1,112

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

48

28

20

8

0

1910

1771

139

  0

  1

  1,078

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

46

28

18

10

0

1966

1800

166

  4

  1

  1,092

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

46

28

18

10

0

2050

1906

144

  2

  1

  1,075

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

45

28

17

11

0

1998

1982

16

  0

  1

  1,008

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

43

28

15

13

0

1994

1959

35

  3

  1,015

  1,017

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

43

28

15

13

0

1929

1929

0

  3

  0,984

  0,999

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

39

28

11

17

0

1983

2011

-28

  3

  1

  0,986

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

39

28

11

17

0

1908

1944

-36

  3

  1

  0,981

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

38

28

10

18

0

1814

1986

-172

  3

  1,028

  0,913

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

38

28

10

18

0

1981

2092

-111

  3

  0,972

  0,946

ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

36

28

8

20

0

1859

2002

-143

  0

  1

  0,928

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

35

28

7

21

0

1827

2057

-230

  0

  1

  0,888

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

34

28

6

22

0

1690

1947

-257

  0

  1

  0,868

 

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ και ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ανεβαίνουν στη Β΄ Εθνική.

ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΑΟ ΠΕΥΚΗ, ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ, ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ και ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ υποβιβάζονται στα τοπικά πρωταθλήματα των ενώσεων τους.

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ θα αγωνιστεί σε αγώνα κατάταξης με την ομάδα που κατέλαβε την τρίτη θέση από τον 2ο Όμιλο Νότου, για πιθανή κενή θέση στη Β΄ Εθνική.  

 

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες

Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)

Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

 

                                                                                              Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/10/16 21:30 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 79-69
09/10/16 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 61-54
09/10/16 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 75-70
09/10/16 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 59-57
26/10/16 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 55-72
09/10/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 58-54
09/10/16 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 89-70
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/16 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 69-82
16/10/16 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 78-90
16/10/16 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 58-57
16/10/16 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 67-62
16/10/16 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 78-75
16/10/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 64-55
16/10/16 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 74-84
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 67-62
23/10/16 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 83-69
23/10/16 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 66-74
23/10/16 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 70-72
23/10/16 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 91-68
23/10/16 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 83-77
23/10/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 72-53
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/16 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 69-64
30/10/16 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 66-82
30/10/16 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 62-48
30/10/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 52-70
30/10/16 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 69-80
30/10/16 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 79-64
30/10/16 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 79-73
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 74-62
06/11/16 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 74-67
06/11/16 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 67-58
06/11/16 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 82-72
06/11/16 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 65-70
06/11/16 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 63-75
06/11/16 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 78-81
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/16 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 72-61
13/11/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 66-86
13/11/16 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 68-79
13/11/16 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 68-56
13/11/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 77-52
13/11/16 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 74-72
13/11/16 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 69-56
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 78-76
20/11/16 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 95-71
20/11/16 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 70-65
20/11/16 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 85-64
20/11/16 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 75-64
20/11/16 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 73-63
20/11/16 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 77-71
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/16 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 70-78
27/11/16 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 87-75
27/11/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 70-68
27/11/16 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 61-83
27/11/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 51-49
27/11/16 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 74-70
27/11/16 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 71-65
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 60-59
04/12/16 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 69-53
04/12/16 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 65-71
04/12/16 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 65-59
04/12/16 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 82-69
04/12/16 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 78-65
04/12/16 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 53-63
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 63-60
11/12/16 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 51-67
11/12/16 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 61-55
11/12/16 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 90-79
11/12/16 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 82-75
11/12/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 74-73
11/12/16 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 75-65
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/16 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 65-52
18/12/16 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 74-68
18/12/16 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 65-71
18/12/16 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ(11/01/17) 49-78
18/12/16 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 82-78
18/12/16 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 64-63
18/12/16 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 80-68
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 59-63
08/01/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 60-88
08/01/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 73-66
08/01/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 54-45
08/01/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 86-76
08/01/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 73-56
08/01/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 75-72
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 79-69
15/01/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 79-54
15/01/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 68-70
15/01/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 90-63
15/01/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 53-68
15/01/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 74-77
15/01/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 66-56
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 51-59
22/01/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 98-72
22/01/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 82-70
22/01/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 59-57
22/01/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 70-55
22/01/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 78-80
22/01/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 63-51
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 74-80
29/01/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 79-70
29/01/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 62-45
29/01/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 74-77
29/01/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 72-62
29/01/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 59-61
29/01/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 62-75
                                                                                            Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 83-69
05/02/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 67-60
05/02/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 60-70
05/02/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 81-63
05/02/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 68-35
05/02/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 56-64
05/02/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 65-71
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 44-56
12/02/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 87-83
12/02/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 59-57
12/02/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 70-63
12/02/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 62-59
12/02/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 64-58
12/02/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 59-61
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 68-74
19/02/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 82-90
19/02/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

75-59

19/02/17

17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

78-57
19/02/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 67-79
19/02/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 78-66
19/02/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 55-59
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/02/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 85-50
26/02/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 85-59
26/02/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 55-66
26/02/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 86-88
26/02/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 77-73
26/02/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 60-65
26/02/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 60-54
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 59-54
05/03/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 84-65
05/03/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 67-63
05/03/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 75-74
05/03/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 91-62
05/03/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 74-77
05/03/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 56-51
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 72-65
12/03/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 90-57
12/03/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 61-66
12/03/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 85-78
12/03/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 67-68
12/03/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 59-71
12/03/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 83-75
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 54-67
19/03/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 92-99
19/03/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 55-46
19/03/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 66-57
19/03/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 80-72
19/03/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 71-46
19/03/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 74-68
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/03/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 65-54
26/03/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 90-78
26/03/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 52-75
26/03/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 77-68
26/03/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 66-63
26/03/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 78-71
26/03/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 68-73
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 75-49
02/04/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 68-59
02/04/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 66-71
02/04/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 78-71
02/04/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 62-55
02/04/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 77-71
02/04/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 83-69
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/04/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 69-66
09/04/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 85-79
09/04/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 74-76
09/04/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 71-61
09/04/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 77-68
09/04/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 66-55
09/04/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 54-64
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/04/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 67-69
23/04/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 92-86
23/04/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 81-56
23/04/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 74-63
23/04/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 85-67
23/04/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 74-72
23/04/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 69-67
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/04/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 69-65
30/04/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 78-63
30/04/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 90-71
30/04/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 58-74
30/04/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 68-74
30/04/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 71-67
30/04/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ           ( 10/05/17) 64-70
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/05/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 65-62
07/05/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 50-91
07/05/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 73-70
07/05/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 69-78
07/05/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 71-58
07/05/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 76-72
07/05/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 83-79
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/05/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 87-42
14/05/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 71-52
14/05/17 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 75-77
14/05/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 81-78
14/05/17 17:00 Κ. ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 82-74
14/05/17 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 70-66
14/05/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 92-76
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/05/17 17:00 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 72-80
21/05/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 59-89
21/05/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 86-78
21/05/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 82-66
21/05/17 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 71-84
21/05/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 74-69
21/05/17 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 68-57

Powered by Focus On Web