Βαθμολογία-Πρόγραμμα αγώνων-Αποτελέσματα Β’ ΕΘΝΙΚΗ 2017-2018


 

 B ETHNIKH LOGO

 

 

             Ομάδα

Βαθμ

Αγων

Νικ

Ηττ

Μηδ

Επιθ

Αμυν

Διαφ

  Βαθ2  

  Διαφ2  

  Διαφ3  

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

35

18

17

1

0

1606

1302

304

  0

  1

  1,233

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

31

18

13

5

0

1423

1322

101

  0

  1

  1,076

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

30

18

12

6

0

1360

1281

79

  2

  1

  1,061

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

30

18

12

6

0

1372

1341

31

  1

  1

  1,023

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

29

18

11

7

0

1361

1342

19

  0

  1

  1,014

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.

28

18

10

8

0

1469

1432

37

  0

  1

  1,025

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

27

18

9

9

0

1366

1373

-7

  0

  1

  0,994

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

26

18

8

10

0

1221

1281

-60

  2

  1

  0,953

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

26

18

8

10

0

1318

1348

-30

  1

  1

  0,977

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

25

18

7

11

0

1321

1389

-68

  6

  1

  0,951

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

25

18

7

11

0

1336

1402

-66

  5

  1

  0,952

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

25

18

7

11

0

1383

1412

-29

  4

  1

  0,979

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

24

18

6

12

0

1360

1423

-63

  5

  1

  0,955

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

24

18

6

12

0

1358

1432

-74

  4

  1

  0,948

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

24

18

6

12

0

1291

1341

-50

  3

  1

  0,962

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

23

18

5

13

0

1188

1312

-124

  0

  1

  0,905

 

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες

Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)

Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

 

 

Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

08/10/17

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

78-75

08/10/17

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

69-67

08/10/17

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

75-88

08/10/17

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

62-76

08/10/17

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

54-70

08/10/17

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

61-44

08/10/17

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

75-66

08/10/17

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

84-79

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

15/10/17

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

57-74

15/10/17

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

113-97

15/10/17

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

87-83

15/10/17

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

82-76

15/10/17

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

65-82

15/10/17

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

87-80

15/10/17

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

86-83

15/10/17

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

64-88

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

22/10/17

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

61-70

22/10/17

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

72-77

22/10/17

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

72-80

22/10/17

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

75-66

22/10/17

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

71-78

22/10/17

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

67-99

22/10/17

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

77-76

22/10/17

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

68-60

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

29/10/17

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

75-73

29/10/17

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

74-67

29/10/17

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

85-93

29/10/17

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

71-79

29/10/17

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

104-87

29/10/17

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

87-91

29/10/17

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

75-64

29/10/17

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

85-74

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

05/11/17

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

83-64

05/11/17

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

76-75

05/11/17

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

72-70

05/11/17

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

77-64

05/11/17

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

75-70

05/11/17

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

66-67

05/11/17

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

86-96

05/11/17

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

70-66

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

12/11/17

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

75-69

12/11/17

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

102-79

12/11/17

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

71-80

12/11/17

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

91-86

12/11/17

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

76-89

12/11/17

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

63-56

12/11/17

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

68-58

12/11/17

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

70-93

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

19/11/17

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

86-79

19/11/17

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

85-76

19/11/17

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

81-80

19/11/17

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

60-64

19/11/17

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

79-69

19/11/17

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

85-72

19/11/17

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

69-76

19/11/17

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

104-78

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

26/11/17

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

68-63

26/11/17

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

87-73

26/11/17

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

77-78

26/11/17

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

69-52

26/11/17

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

68-66

26/11/17

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

74-64

26/11/17

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

80-100

26/11/17

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

78-65

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

03/12/17

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

63-55

03/12/17

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

92-88

03/12/17

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

72-49

03/12/17

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

77-71

03/12/17

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

78-70

03/12/17

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

66-76

03/12/17

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

78-70

03/12/17

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

80-63

10η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

10/12/17

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

74-69

10/12/17

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

77-73

10/12/17

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

63-71

10/12/17

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

61-72

10/12/17

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

88-82

10/12/17

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

69-89

10/12/17

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

92-78

10/12/17

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

104-96

11η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

17/12/17

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

85-72

17/12/17

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

82-67

17/12/17

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

67-72

17/12/17

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

73-71

17/12/17

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

73-71

17/12/17

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

104-85

17/12/17

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

75-77

17/12/17

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

72-74

12η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

07/01/18

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

78-86

07/01/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

67-55

07/01/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

67-62

07/01/18

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

70-73

07/01/18

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

94-83

07/01/18

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

94-81

07/01/18

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

65-67

07/01/18

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

76-69

13η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

14/01/18

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

86-68

14/01/18

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

66-85

14/01/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

65-72

14/01/18

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

74-91

14/01/18

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

95-66

14/01/18

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

84-88

14/01/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

74-77

14/01/18

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

84-80

14η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

21/01/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

68-72

21/01/18

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

83-72

21/01/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

78-57

21/01/18

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

44-54

21/01/18

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

77-72

21/01/18

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

57-64

21/01/18

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

84-80

21/01/18

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

60-77

15η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

28/01/18

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

82-77

28/01/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

84-71

28/01/18

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

56-62

28/01/18

18:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

81-36

28/01/18

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

76-78

28/01/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

99-95

28/01/18

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

85-78

28/01/18

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

96-83

                                                                                          Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

04/02/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

81-94

04/02/18

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

64-61

04/02/18

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

101-72

04/02/18

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

69-79

04/02/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

76-69

04/02/18

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

77-73

04/02/18

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

86-73

04/02/18

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

76-68

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

11/02/18

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

65-52

11/02/18

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

74-79

11/02/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

82-77

11/02/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

62-74

11/02/18

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

83-71

11/02/18

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

69-70

11/02/18

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

69-60

11/02/18

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

80-70

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

17/02/18

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

93-71

17/02/18

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

80-77

17/02/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

86-81

17/02/18

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

66-54

17/02/18

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

83-69

17/02/18

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

102-107

17/02/18

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

92-80

17/02/18

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

72-70

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

25/02/18

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0-0

25/02/18

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0-0

25/02/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

0-0

25/02/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

0-0

25/02/18

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

0-0

25/02/18

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

0-0

25/02/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

0-0

25/02/18

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

0-0

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

04/03/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

0-0

04/03/18

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

0-0

04/03/18

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

0-0

04/03/18

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

0-0

04/03/18

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

0-0

04/03/18

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

0-0

04/03/18

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

0-0

04/03/18

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

0-0

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

11/03/18

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

0-0

11/03/18

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

0-0

11/03/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

0-0

11/03/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

0-0

11/03/18

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

0-0

11/03/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

0-0

11/03/18

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0-0

11/03/18

18:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0-0

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

18/03/18

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

0-0

18/03/18

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

0-0

18/03/18

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

0-0

18/03/18

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

0-0

18/03/18

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

0-0

18/03/18

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

0-0

18/03/18

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

0-0

18/03/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

0-0

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

24/03/18

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

0-0

24/03/18

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

0-0

24/03/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

0-0

24/03/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

0-0

24/03/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

0-0

24/03/18

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

0-0

24/03/18

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

0-0

24/03/18

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0-0

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

01/04/18

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

0-0

01/04/18

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

0-0

01/04/18

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

0-0

01/04/18

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

0-0

01/04/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

0-0

01/04/18

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

0-0

01/04/18

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

0-0

01/04/18

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0-0

10η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

15/04/18

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

0-0

15/04/18

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

0-0

15/04/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

0-0

15/04/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

0-0

15/04/18

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

0-0

15/04/18

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

0-0

15/04/18

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

0-0

15/04/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

0-0

11η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

22/04/18

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

0-0

22/04/18

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

0-0

22/04/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

0-0

22/04/18

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

0-0

22/04/18

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

0-0

22/04/18

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

0-0

22/04/18

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0-0

22/04/18

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0-0

12η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

29/04/18

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

0-0

29/04/18

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

0-0

29/04/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

0-0

29/04/18

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

0-0

28/04/18

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

0-0

29/04/18

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

0-0

29/04/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

0-0

29/04/18

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

0-0

13η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

06/05/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

0-0

06/05/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

0-0

06/05/18

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

0-0

06/05/18

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

0-0

06/05/18

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

0-0

06/05/18

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0-0

06/05/18

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0-0

06/05/18

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

0-0

14η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

13/05/18

17:00

ΚΩ

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

0-0

13/05/18

17:00

2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

0-0

13/05/18

17:00

ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

0-0

12/05/18

17:00

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

0-0

13/05/18

17:00

1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

0-0

13/05/18

17:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

0-0

13/05/18

17:00

ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

0-0

13/05/18

17:00

ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

0-0

15η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

20/05/18

17:00

Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

0-0

20/05/18

17:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

0-0

20/05/18

17:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ

0-0

20/05/18

17:00

Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

0-0

20/05/18

17:00

ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0-0

20/05/18

17:00

ΜΕΤΣ Α

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0-0

20/05/18

17:00

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

0-0

20/05/18

17:00

ΜΑΝΔΡΑΣ

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ

0-0

  


Powered by Focus On Web